| Kryskov a întrebat:

Cum pun imagine la un video dar nu in el, pe youtube cand pui un video iti arata o imagine (de la jumatatea videoclipului) si eu vreau sa schimb aceea imagine cu una personalizata de mine

Un tutorial ceva?

Răspuns Câştigător
| Tiayth a răspuns:

Cred ca te referi la thumbnail, adica poza de la un video de pe youtube. Intrii in managerul video si alegi oricare video, dai "modificati" si langa video apar 3 poze din el si sub apare "miniatura personalizata" dai pe ea si alegi poza. Vezi ca trebuie sa ai contul verificat, adica la pagina de upload apare o chestie gen "verificati contul pentru a uploada videouri mai lungi de 15 minute" dai pe ea si urmezi pasii dupa care poti modifica thumbnail-ul.