| ArktykU a întrebat:

Salut TPIU,vad ca pe youtube la videoclipuri arata o imagine de coperta adica in stanga numelui acelui video e o imagine, cum fac sa pn ce fotografie vreau eu? Dau Funda, mersi

1 răspuns:
| Doinitza05092002 a răspuns:

Pai tu cind pstezi ceva un video sau un slide-show de fotografii atuncu poti pune fotografie...dar chiar daca ai adaugat ceva un video sau slide-show atunci intri in setarile vodeului si acolo este care imagine doresti sa o pui ca coperta...