| malinasulall a întrebat:

Cum pun lasere pe counter-strike 1.6 pe mapa cu zombie va rog spuneti-mi funda+vot

Răspuns Câştigător
| RazvanWolf a răspuns:

Bind v+setlaser sau bind v+punelaser

6 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

E pe naiba. apesi pe v si il iei pe c. daca vrei sv tare til dau pe ala pe care stau si eu zmbio.zapto.org

| N0no a răspuns (pentru ZaineaM):

Nu eu prefer asa bind F3 +buy_lasermine bind mouse3 +setlaser bind c +dellaser si eu prefer zm.freakz

| strambulici a răspuns:

Poate te ajuta acest tutorial http://www.downloadcs16clasic.com/lasere/
Este un tutorial destul de bun si explicat pe intelesul tuturor.

| SarpeleCobra a răspuns:

Bind v +setlaser o sa-l pui.
Bind b +dellaser o sa-l iei.
Bind c shop o sa-l cumperi.

| Maxim_Razvan_1990 a răspuns:

Apesi v si gata

| Maxim_Razvan_1990 a răspuns:

Apesi v pui laser si iei laser depe c.