| legendarytonyhawk a întrebat:

Cum sa deschid toate costumele din jocul ultimate spiderman, jocul?

Răspuns Câştigător
| NarcisNrC a răspuns:

Ce Nu poti trege de jhonny Storm e simplu sa vezi mai incolo ce curse ai de facut

5 răspunsuri:
| NarcisNrC a răspuns:

Trebuie sa termini Jocul si primesti un costum. Restu' trebuie downloadate http://www.mofunzone.com/game_trainers/ultimate_spider_man.shtml asta e linkul. Funda?

| legendarytonyhawk explică (pentru NarcisNrC):

Vreau sa iau costumele fara sa pun o salvare fiindca nu imi place sa trisez dae tu ai jocul?

| NarcisNrC a răspuns (pentru legendarytonyhawk):

Da l-am terminat si iti da un costum e acelasi numa ca fara linii si mai poti juca si ca venom sa te plimbi prin oras de aia trebuie sa le downloadezi + ca nu trisezi fiindca costumele iti schimba doar aspectul

| legendarytonyhawk explică (pentru NarcisNrC):

Am toate costumele in afara de peter parker fiindca nu pot sa fac ultima cursa cu johnny storm asa ca ai putea sa-mi spui cum sa o trec am sa-ti declar raspunsul castigator.

| legendarytonyhawk explică (pentru NarcisNrC):

Sambata am trecut ultima cursa cu johnny storm crede-ma este cel mai greu lucru pe care trebuie in joc si am deschis costumul.Ca sa vezi fericirea mea enorma am sa-ti declar raspunsul castigator.

| NarcisNrC a răspuns (pentru legendarytonyhawk):

Ce Nu poti trege de jhonny Storm e simplu sa vezi mai incolo ce curse ai de facut