| rad1 a întrebat:

Cum sa distrug monstrii aia doi de la nivelul The King’s Road din prince of persia the two thrones?

Răspuns Câştigător
| ExciteMind a răspuns:

Este foarte simplu... Deci:Atacal pe cel cu sabia iar cel cu toporul va incerca sa te atace(cand te ataca e cu incetinitorul)daca reusesti sa te feresti i se blocheaza toporul in pamant pentru un anumit timp. Si faci asa pana il omori dar la un momentdat va trebui sa faci...asa zisul Strike atac adica apesi E etc iti dai seama pe parcurs. Funda? big grin