| rad1 a întrebat:

Cum sa distrug monstrul de la nivelul "the arena" din prince of persia the two thrones?

1 răspuns:
| DemonSlayer a răspuns:

Sunt 2 platforme in arena.Tu trebuie sa te urici acolo dupa care sari de blana ingusta si o sa ii infigi cutitul in ochi(trebuie sa astepti pana lumina dupa dai click) duaca ai reusit te duci; a urmatoarea platforma si repeti chestia asta, dupa aceea trebuie sa il lovesti la picoare si sa te feresti sa nu te loveasca.Cand cade in genunchi te duci in spatele lui si sari pe el. o sa apara iar chestia cu cutitul si dupa gata.(Repet asteapta pana lumina cutitul si dupa dai click)Bafta!