| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa îmi hrănesc pasiunea pentru transport in comun adică autobuze? Ce jocuri tip simulator autobus sa mai joc? Îmi place condusul virtual.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Train simulator e mai mistohttps://www.youtube.com/watch?v=N2Pv3EQgXjk in rest e bus simulator, euro truck simulator 2 si pc puternic

| aditimus a răspuns:

Este jocul Bus Driver simulator jocul este atat pentru pc cat si pentru consola.
Daca ai si un volan cu pedale chiar ca iti poti hrani pasiunea.

| xxxRomeoFantastikxx69xxx a răspuns:

Https://www.olx.ro/......fbfTC.html mai bine incerci sa conduci un autobuz in realitate