| Evelynne2002 a întrebat:

Cum sa ma joc foopets fara sa platesc

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Nu ar fi prea greu sa faci asa ceva... desi pirateria e interzisa in Romania, atat cat este si divulgarea din partea mea a numeroaselor metode cu care ai putea sa faci acest lucru... deci daca nu vrei ca parintii tai sa fie trimisi la puscarie ( in cazul in care nu ai 18 ani impliniti ) sau nu vrei munca in folosul comunitatii, lasa-te de piratat jocuri si fuguta cumpara-le big grin

2 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Pentru ca mi-ai pus fundita iti pot recomanda www.steampowered.com faci un cont acolo si poti cumpara 80% din toate jocurile care exista in lume pentru PC, sunt la reduceri in perioada asta... Iti trebuie card :)

| Evelynne2002 explică (pentru αndï):

Scuze nu pot imi dai alceva de ex:muzica poze...