| XutZu1997 a întrebat:

Cum sa nu mai fii copiat? Articolul pe http://o-xutzu.blogspot.com si va rog eu mult da-ti si un click pe like!(din dreapta blogului) cine da comentariu si like primeste voturi si >funda:(daca da-ti mai multi va dai funda la alte intrebari de-ale mele)

Răspuns Câştigător
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Am dat prima like si am lasat si comentariu. Eu am zis "Ce tare.laughing ai talentwinking
Apropo.sunt de pe TPU deci... funda plz. big grin
Dar pe bune ca articolul a fost folositor cel putin pentru mine pentru ca o fata tot ma copia si ma enerva x-( dar acum sper sa ma ajute articolul tauwinking"
Funda? puppy dog eyes plz...
Am fost prima!