| tavy06 a întrebat:

Cum sa reinstalez windowsul ( xp ) fara nimic,fara cd, stick?
Funda cel mai bun si detaliat raspuns

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Ca să instalezi un windows trebuie să ai un CD/DVD/Stick bootabil cu acel windows.

| floppy98 a răspuns:

1.descarci windows xp de pe net in format (.iso)
2.Descarci si instalezi Daemon tools lite 4
3. rulezi imaginea de windows xp/vista/7/8 (care ai descarcat-o)
baftawinking

| Bibliapentrusceptici a răspuns:

Microsoft nu iti mai ofera suport pentru Windows XP. Daca tii la informatiile de pe pc-ul tau, atunci orienteaza-te spre altceva, insa nu windows. Linux este mult mai usor de instalat si merge fara cd.