| BamBum_3904 a întrebat:

Nu imi merge DVD-Romul si vreau sa imi reinstalez windowsul. Cum pot sa instalez un Windows de pe Stick? Sa imi spuna cineva mai detaliat, va rog!

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......l-3124245/

Mi-am instalat si eu folosind un ghid asemanator. Te avertizez de la inceput ca dureaza ingrozitor de mult (indiferent de calculator)

3 răspunsuri:
| adryanb27 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1286 http://www.videotutorial.ro/? p=1145 e mai greu dar ai sa reuserti, sall si ai rabdare si t uita aici!

| joker50 a răspuns:

Pai de pe stick e ca pe cd scoti bagi tot una

| crazy_8087 a răspuns:

iti trebuie un prog de pe net nu stiu exact cum i zice ca sa iti faci windowsu bootabil de pe stick