| chitac a întrebat:

Cum sa trec de misiunea cu avioane la medal of honor, pacific asault?

2 răspunsuri:
| Bogdanst a răspuns:

Salut.
Si eu m-am chinuit aproape o zi intreaga sa trec de misiune aceea, dar pana la urma am reusit.Tot ce trebuie sa faci este sa salvezi cand esti aproape de inamic cu tasta F5 si apoi dupa ce ai salvat si dupa ceva timp ai pierdut apesi tasta F9 si te da de unde ai salvat cu tasta F5.Eu unul asa am facut sa nu mai fi trebuit sa o iau de la capat. Sper ca ti-am fost de ajutor.O zi frumoasa.

| Bogdanst a răspuns:

Era sa uit, asa si trebuie sa scufunzi navele mici si apoi port-avionele cele mari.Sau nu mai stiu exact.big grin