| BlitzKrieg a întrebat:

La Medal of Honor Pacific Assault la Misiunea de la Pearl Harbor cum distrug 60 de avioane, maxim am distrus 21, dupa aceea am ramas fara gloante si n-am de unde sa mai iau! E un Hidden Objective pentru medalie si vreau sa il trec?

1 răspuns:
| adelinacool a răspuns:

Tu trebuie sa scazi din 60 de avioane cate ai distrus adica 21 si calculezi cate gloante iti mai trebuie sa le distrugisi pe celelalte:
Raspuns
60-21=39(avioane ramase si gloante care sa distrugi avioanele)