| KIibrDM a întrebat:

Cum sa trisez la darkorbit? adica sa primesc uridium.pe gratis.
nu vreau raspunsuri cu
joaca tu normal, nu trisa
si din astea

funda

4 răspunsuri:
| alinutzu7 a răspuns:

Da la toti din lista ta http://raseledecaini.blogspot.com/ intra si tu te rog!

| PiRaTu001 a răspuns:

Pai cauta ubobot sau ibot daca vrei sa trisezi.

| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur . Mi-a dat un prieten winking . Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur . Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin .

| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur . Mi-a dat un prieten winking . Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur . Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin .