| Annabelle a întrebat:

Cum schimb caracterul in gta 5..il am pe franklin.(ala negru) si cand am dat pe alt..era decat el..si nu stiu cum sa il schimb...pls

Răspuns Câştigător
| Raul5765578 a răspuns:

Prima misiune cu care incepe jocul si inca 2 si se deblocheaza caracterul Michael iar pentru caracterul Trevor mai ai de facut mai multe misiuni nu stiu exact vreo 8-10 misiuni.
intra daca vrei pe canalul Barba neagra https://www.youtube.com/channel/UCiV087cBw24VuPuk3B0djCw/videos aici vei vedea cum sunt misiunile ca sa stii cum sa le faci sau scrie direct pe youtube barba neagra gta 5 p1

4 răspunsuri:
| Raul5765578 a răspuns:

Trebuie sa faci cateva misiuni si dupa pe parcusul misiunilor se deblocheaza celalalte 2 caractere

| Annabelle explică (pentru Raul5765578):

Si cam cate misiuni ar trebui sa fac?

| Raul5765578 a răspuns (pentru Annabelle):

Prima misiune cu care incepe jocul si inca 2 si se deblocheaza caracterul Michael iar pentru caracterul Trevor mai ai de facut mai multe misiuni nu stiu exact vreo 8-10 misiuni.
intra daca vrei pe canalul Barba neagra https://www.youtube.com/channel/UCiV087cBw24VuPuk3B0djCw/videos aici vei vedea cum sunt misiunile ca sa stii cum sa le faci sau scrie direct pe youtube barba neagra gta 5 p1

| Annabelle explică:

Pot avea si caractere de sex feminin?

| Annabelle explică:

Si cum bag coduri?!
Am văzut altele cu cifre, altele cu litere mari ( LT LB...LEFT..RIGHT) laughing ciudat..pls ajutor
Ps.:mersi ca m-ai ajutat la caractere