| peste2009 a întrebat:

Cum schimb culoarea la numele icoanelor de pe desktop? este culoare alba si nu mai stiu sa o schimb adica sa ramana normal doar scrisu

1 răspuns:
| zhyne a răspuns:

Am avut si eu aceeas problema, iti apare cand ei o poza dupa breowser fara sa dai save, doar ei imaginea si o pui pe desktop iti apare culoare, nu stiu rezovarea, dar in schimb am schimbat culoarea si cu o poza, am facut sa dispara, nu merge scos din optinu desktop.