| Anonim_8545 a întrebat:

Care stie cum se pune sa scriu la toate persoanele din lista de mess cu acelasi scris si aceeasi culoare adica sa nu setez de fiecare data culoarea si scrisu` la fiecare persoana si de fiecare data cand ma dau online.PLS DAU FUNDA. DACA NU ATI INTELES VA ROG SA`MI SPUNETI!

p. s nu ma refer sa scrie numele lui X pe lista de mess cu o culoarea, ci sa scriu eu cu o culoare lui X fara sa o schimb

Răspuns Câştigător
| eufreak a răspuns:

Deci. mai intai nu trebuie sa ai nici o fereasta de chat deschisa. si pasii sunt urmatorii

1. Messenger
2.Preferences
3. Apperance
4.Change Font & Colors
( iti alegi tu ce font si ce culoare vrei)
5. OK
6. Apply...
si GATA!