| G4Mme3r a întrebat:

Cum schimb soldatu la Conflict desert storm

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Belea jocurile astea nu se compara cu alte serii de jocuri de razboi bineinteles e unicat fata de altii serii imi plac jocurile astea conflict stiu ca sunt 5 jocuri Conflict Desert Storm 1 Conflict Desert Storm 2 Conflict Vietnam Conflict Global Storm si Conflict Denied Ops fiind ultimul din serie ca dupa aceea Pivotal Games a dat faliment deoarece nu le-a mai mers afacerile bine plus ca nici de idei de jocuri numai aveau oricum sigur ca trebuie sa ai rabdare sa le joci sa stii ce trebuie sa faci in misiunile alea oricum primele doua jocuri se inspira din razboiul din golf apoi cel din vietnam apoi un conflict global etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca toata seria de F1 F2 etc, daca nu, uita-te in setari.