| Alex_Alexandru_1997_SLqm a întrebat:

Cum scriu colorat pe metin2 am vazut pe cineva care scria cu rosu galben albastru detoate pe chat nu cu "!". PLISS RASPUNS

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doar, masteru poate scrie colorat
si daca esti master atunci du-te la chat
si vezi ca acolo inainte de a scrie in stanga este o litere N si acolo apesi pe ea si se pune alta culoare
si dupa aia scrii textu si dai enter
funda?

| 8mariastar a răspuns:

Dai de la setari

| Darks96 a răspuns:

Salut doar GM, GA, Vip, MIss...pot sa scrie cu aceste culori din cate stiu
doar ei pot sa scrie si sa raspunda
dar este un cod ca sa scrii dar cred ca trebuie sa ai lvl 95 sau ceva de genul

| david139 a răspuns:

Trebuie sa ai sticla cunoasterii si dai enter ca sa apara chat-ul si dai clik pe N.

| VaLeNtInArCaSuL a răspuns:

Ma doar, Gm, Ga, Sgm sau Sga poate scrie colorat
si daca esti master atunci du-te la chat
si vezi ca acolo inainte de a scrie in stanga este o litere N si acolo apesi pe ea si se pune alta culoare
si dupa aia scrii textu si dai enter
funda?