| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna eu cred ca la Metin2 cele mai bune regate sunt ala rosu si ala galben si ala albastru e prost rau at vazut cate ziduri are? cel mai usor e ala rosu ela galben e mediu si ala albastru it vine spume cand mergi prin el Multumesc aniticipat la aia care nu se baga in viata mea

14 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Regatul albastru ofera cele mai multe avantaje! Loc bun de crescut pana la lv 30, locul pentru fms-uri, cel mai aproape de v1! Regatul galben are cel mai bun loc de rib-uri si cel mai bun loc la bo...
Despre regatul rosu, n-am ce zice. In caz ca la asta te-ai referit... Normal cel bun regat se ia dupa playeri, cati playeri joaca si cati din acei jucatori sunt in top 10!
Regatul cu cele mai mari lv-le, ofera jucatorilor din acel regat drop mai mare la exp, obiecte si yang!

| Derye a răspuns:

Regatul Chunjo (aka galben) are cele mai bune locuri de crescut la orci.

| Alëxąndŕą explică:

Dragule, învata sa scrii, iar apoi du-te si aruncate in lac ca Metin2 numai proşti joacă înaintea să răspunzi la o intrebare, uite-te la data!

| alexutu001 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic mie mi s-a parut ok si regatul albastru eu in ala am avut cont dar m-am plictisit de metin nu mai joc de 2 -3 luni acum depinde in ce regat incepi si cu care te obijnuestihee hee

| Satana a răspuns:

Si intrebarea care e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e contul
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galben e ce-l mai bun

| BucurAlex1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este, si eu tot in galben sunt. Am fost in albastru dar nu mi-a placut si asa ca m-am mutat pe galben.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc pe galben parere mea ca cel mai greu e ala rosu dar pe mine ma enrveaza aalbastri waiting deci cel mai bun e GALBEN :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun etse chunjo

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Tu spui asa doar pentru ca nu iti place culoarea albastru si ca ei is cei mai mai buni cei mai multi acolo cercul e mai mare asta e naspa cu cercul mare da ce pot sa spun e cel mai bun regat albastru

| PavelVladescu a răspuns:

Mie mi se pare ca albastru e bun dar sincer galben imi place

| aragon90 a răspuns:

So credeti voi la mine la mt2vamos numai de 250 sunt la galbeni sunt cei mai prost

| Dragomir_Seby_1988 a răspuns:

Am vazut in clasament ca cel mai bun jucator de pe top 10 adica locul 1 e ninja din regatul galben deci gaben e cel mai bun fiindca de acolo e el