| CuteNSweet a întrebat:

Cum se fac mai nou credite pe imvu cu invitatii? Ca am auzit ca s-a schimbat putin metodahappy.

1 răspuns:
| xXyOnutZhXx a răspuns:

Pai poti prin mai multe feluri uite aici cateva metode 1 poti invita un prieten la chat si primesti 15000 2 poti sa downloadezi tolbarul scrii pe google imvu tolbar download si daca il instalezi iti da 1000 3. daca iti faci cont pe myyearbook joci jocuri si banii stransi la jocuri ii transferi in imvu cam atat stiu, sper ca te-am ajutat