| Idontknow69 a întrebat:

Cum se face schimb de likes/like-uri pe facebook?
Mulţumesc anticipat! :*

10 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pai daca acepta o pagina pune de ex o poza sau ceva si spune ceva de genu,, dati like la pagina... ''el /ea iti face rost de like-uri si tu ii faci ei/lui.Pa,pa

| Aldercy a răspuns:

De ex. schimb de 3 like-uri, tu zici aşa : vei primi de la : x, y, z - îi aduci like-urile apoi persoana cu care ai făcut schimbul va îţi va aduce like-uri de 3 la persoane, să zicem a, b şi c.
Ai priceput?

| Idontknow69 explică (pentru Aldercy):

Mulţumesc! Dar e o mică întrebare: Cineva mi-a zis că am talking puţin.
Dar, asta după ce i-am zis că nu am chef să caut persoane.
Cum fac schimb de likes din talking
P.S:Ştiu ce e aia talking.Nu trebuie să îmi zici ce înseamnă

| Aldercy a răspuns (pentru Idontknow69):

Nu poţi face schimb de like-uri la talking. Trebuie să ai mai multă activitate pe pagină.

| dracusorvoinic a răspuns:

Omg dai like la cineva si aceea persoana iti da tie like-uri.laughing). fundahappy

| Idontknow69 explică (pentru dracusorvoinic):

Dacă nu ştii atunci numai răspunde! angry angry Vorbesc la paginii.De exemplu dacă cineva te întreabă la o pagină: "Schimb de ''X'' likes"?

| dracusorvoinic a răspuns (pentru Idontknow69):

Daca vrei sa dai like la o pagina undeva acolo sus la pagina scrie imi place si dai acolo..doamne fereste-ma.laughing)laughing))

| Idontknow69 explică (pentru dracusorvoinic):

Nu înţelegi nimic! Toooată lumea ştie cum să dea like angry
Ştii ce? Nu mă mai chinui cu un tip cab tine care nu ştie numa să îşi bată joc angry angry

| dracusorvoinic a răspuns (pentru Idontknow69):

Frate multi nebuni exista.cei ii asa greu de inteles.laughing)laughing)

| Idontknow69 explică (pentru dracusorvoinic):

Tu nu înţelegi! Şi nebun eşti tu!