| fantimbaland a întrebat:

Cum se instaleaza jocurile cum ar fi gta 4 sau need for speed the run ( aceste doaua jocuri are 14 gb ) dupa ce le iau gasesc 2 dvd... cum se face instalarea "nu prea stiu " va multumesc... dau funda

1 răspuns:
| atentat a răspuns:

Ar fi gta 4 sau need for speed the run trebuie sa i selectezi imaginea cu demon tools dai next selectezi locul unde sa til bage jocul si la final se instaleaza directx al jocului si copierea crakului in folderul cu jocului si final si te joci