| dodoionut a întrebat:

Cum se instaleaza trainer euro truck simulator 2 dowloandat de pe siteul oficial?

2 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Cautal pe iso hunt si'l instalezi de acolo foarte simplu

| P3TR3 a răspuns:

Sall..am avut si eu jocul..si merge cam asa (nu mai stiu sigur ce fel de fisiere erau)
1.scrii numele jocului+system requirments pe google
2.Download game
3.instal file cu dezarhivarea (click dreapta pe winRar'ul cu jocul si dai extract here)
3.In caz ca sunt doar cateva iconite care..atunci cand intri in ele cel programul cu care vrei sa le deschizi si nu merge cu winRar incearca cu Daemon Tools (De preferinta Daemon tools lite)
4.setup.exe
5.config (iti setezi anume cerintelor pc'ului tau)
6... Engoywinking