| Andreea2999 a întrebat:

Cum se joaca Club Penguin ?

2 răspunsuri:
| TheFanta a răspuns:

Mai intai iti faci cont, apoi dupe maus te misti pentru a te duca intr-un loc (casa) apasa clik stanga pe el.Pentru a te duce la Dojo apasa pe map si apoi dai clic pe acel batran dai clic pe prima invingi pe cineva si iei centura alba si casa faci pana la neagra du-te mereu la Dojo. Sper ca te-am ajutat.

| bogdanjuls a răspuns:

Care sunt cele mai noi coduri pentru carti card jitu si cum bat senseiul ca am centura neagra si ma bate mereu