| MeGustaaaaa a întrebat:

Cine joaca Club Penguin?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nimeni straight face

| MeGustaaaaa explică (pentru Dash):

Din pacate "nimeni"...

| Dash a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Nu-ti face griji, oricum jocul ala vrea doar bani...

| MeGustaaaaa explică (pentru Dash):

Da...si e aiurea.Eu m-am jucat o perioada asa, de curiozitate si daca vrei haine sau ceva trebuie sa fi membru.Asa ca nu m-am mai jucat de atunci.

| RândunelPisică a răspuns:

Aaaaaaa pai incearca la jocul pandanda e tot asa doar ca e cu panda ( nu toate costa bani adevarati) (membru trebuie sa fii la unele dar unele le poti cumpara gratis a da si o data pe luna e ziua membriilor si poti sa iti cumperi ooooooooooorice ( daca ai bani) sunt si licori e marfa jocu

| MeGustaaaaa explică (pentru RândunelPisică):

M-am jucat si Pandanda.Incearca Panfu, AQW, sau cauta pe site-ul asta http://www.mimogames.com

| RândunelPisică a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Panfu AQW il descarcii?