| Miky a întrebat:

Cum se joaca IMVU?
-cum fac credite?

1 răspuns:
| Chocolatedream_1220 a răspuns:

Cum se joaca imvu?
Fci bani [credite] iti cumperi haine de la SHOP, intri in Roomuri iti faci pr... hranesti catelul pentru 15 credite...

cum se fac creditele?
intri la EARM CREDITS, dai la INVITE FRIEND dupa la ultimul, la primul spatiu scrii e-mailu care il ai dedesubt si la al doilea spatiu liber scrii un nume de [ex: Andreea] si la al treilea scrii tot la fel numele respektiv. dupa intri in id pe care tiai facut contul. si primesti un mesaj. dai akl la mesajul acela si o sati apasa YES and NO. dai de 2 ori pe YES si dupa mai dai inca o datha a treia oara faci un cont.[sa il tii minte] dupa intri in imvu si pui pe cineva sati intre pe contul acela si sa te invite de 5 ori in chat. o sa-ti dea creditele. dupa ce te-a invitat in chat de 5 ori. trebuie sa astepti putin ca sa-ti vina creditele. dupa ce tiau venit. persoana aceea poate iesii dp cont. cam asa se fac.iti mai zic modalitati poti face cu myYearbook, Facebook sau catelul.

Sper ca te'am ajutat. funda?