| Ioanna2012 a întrebat:

Cine se joaca pe IMVU si...stie cum sa faca credite...sa imi zica si miewinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o gramada de modalitati... verifica-ti adresa de mail, vorbeste cu cat mai multi oameni, adopta un animal si joaca-te cu el odata la 2 ore, fa tutorialul de la CHAT NOW! (primesti 1000 de credite daca faci asta), intra la earn credits, vezi in fiecare zi produsele noi si primesti 50 de credite, du-te la spin free zilnic : http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1 (am castigat de 3 ori, o data o suta de credite si de doua ori cate 500). SAAAAAAAU cel mai simplu pacaleste pe cineva sa iti cumpere credite si sa iti dea cadouri :) un prieten de-al meu mi-a luat 20 000 de credite si am primit o gramada de cadouri de la diversi oameni. si am si access pass

| andreea2010_3877 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai si mie numele lui si al tau de imvu si vrei sa fii sysu meu in joc?

56 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu nu ma joc pe IMVU, pentru ca pur si simplu nu-mi place.

| Dorinel a răspuns:

Trebuie sa intri pe cat mai multe camere sa iti faci prieteni si sa vorbesti cat mai mult cu ei...

| Assassins a răspuns:

Nu joc e naspa

| PastilutzaColorata a răspuns:

Mari7898 trebuie sa cumperi animalu intri pe imvu dai la shop apoi sus arata acolo mai multe all men women etc...
dai pe all si cauti sus pet scrii in bara aia alba si cauti acolo eu am un lup misto si urias care ma apara

| NebunaTha a răspuns:

Unde scrie spin free? :-l

| NebunaTha a răspuns:

Unde scrie Spin Free?

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai eu jock si stiu un site care faci bani:*

| dya26 a răspuns:

Sunt foarte multe metode...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi iti trebuie euro si daca iti verifici id castigi 500 credit.
Este si un joc .cazinou.si castigi credit acolo.
Doar atata stiu, eu sunt noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se misca foarte greu
are virusi :@:@:@:@chatterboxchatterbox:@:@:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu metoda s faci credite intre 2 si castigi 1000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca joc imvu costa bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma joc si stiu sa fac rost de 25, 000 pe zi fara sa cumpar jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ajuti si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut pai si eu am nevoie de credite dar vreau sitteul cu cazinoul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut pai si eu am nevoie de credit ma ajuta cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vip si acces pass si am 500000 de credite promo si 999 de credite reale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehhh pai poti incerca prin invitati si daca vrei sa fi vip fate cu imvu mafia pentru o luna eu asa m-am facut accontul meu jesbelll:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu transferatu de pe myyearbook unde dau ca sa transfer ca am vazut la diferite persoane dar eu nu stiu angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e o metoda in carw poti face credit in imvu hackul da nu se gasesc programe pe net le cumper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat pe myyearbook dar nu imi merge sad imi cere codul postal din usa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are virusi am aflat de la o colega ca a jucat si ea jocul si i se misca calculatorul foarte greu, deci nu incercati sal jucati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum va cheama pe imvu?smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa...joc si eu imvu de ceva timp si as vr sa stiu cm fac credite in afara de metoda www.myyearbook.com ma puteti ajuta va rog? id:a.mmorpgame/darius_solaris06

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaa... joc si eu imvu de ceva timp si as vrea sa stiu cum fac credite in afara de metoda www.myyearbook.com sau na si aia nu cont. dar ma puteti contacta la id:a.mmorpgame/darius_solaris07

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi raspuns sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ff simplu...verifica adresa de email, intra pe refer people by email fa un cont fals pe yahoo intri pe emailulu tau dai la inbox si iti apare ...bla bla bla is your friend? apoi dai pe yes faci un cont num trebuie sa fie cum ai scris la refer people apoi rogi pe cineva sa ti intre pe cont si sa-ti dea chat de 5 ori joaca jocuri logheazate aici pe ntru a primi in fiecare zi 500/1000 credite www.MyYearbook.com fa-ti cont pe imvu mafia vezi produsele noi siti da 50+ credite du-te la animalut si da-i mancare din 2 in 2 ore du-te la CHAT NOW sau CHAT ROOMS si fa tutoarilul siti da 1000 fa-ti cont pe facebook siti da 500 sau pe netflix siti da 12. 000 eu am in acest moment 30 octombrie 500. 000. 000 credite 2000 bagdes ap si age si sunt si V. I. P si creator m-am facut pe gratis cu imvu mafia :d :d SUCCESS SI BAFFFTA fuke. aaaaa eu sunt andrascumpik1 in imvu