| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numea jocu ala cu naruto in care etau toate personajele da era din ala combat de genu mortal kombat da personajele erau mici. Nu mai sti cum ii zicea era mic oricum nu trebuia instalat da cred ca avea pana in 1gb.Va rog cine stie spuneti-mi de unde sa-l descarc sau cum se numea (ii vechi de prin 2005-2007 ceva de genu stiu ca eram intr-a 2-3)
Dau funda la cine imi da linkul (sa mearga) sau la ce-l mai bun raspuns care ma poate ajura! big grin

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Mi se pare ca Naruto Arena i spunea dar nu mai stiu. Oricum Succes!