| strawberrycool14 a întrebat:

Cum se numea programul ala in care vorbeai cu computerul? adica un fel de chat... el scria, tu scriai etc.

Răspuns Câştigător
| girlgonewild a răspuns:

Cleverbot.Mai e ceva asemanator, Mitsuku se numeste, e o fata.

| strawberrycool14 explică (pentru girlgonewild):

Tu ai chat-uit vreodata cu robotii astia?

| girlgonewild a răspuns (pentru strawberrycool14):

Da, trebuie sa vorbesti in engleza.Nu prea se leaga discutia, dar uneori replicile lor chiar se potrivesc.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cleverbot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleverbot?

| TheWoolf a răspuns:

Speech Recognition ce cleverbot ma Speech Recognition este cel mai bun program pentru PC el face tot ce ii spui tu de ex spui sa iti porneasca GTA 4 el porneste spui sa scrie Lalala in wordpad el scrie spui sa modifice lol in pff asta face