| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste hackul ala de pe metin2 care strange obiectele si yangul de pe jos automat?

7 răspunsuri:
| MichaelJacksonDangerousFan a răspuns:

Salut se numeste, fisbot.

| Al3xKID a răspuns (pentru MichaelJacksonDangerousFan):

Ala e pentru pesti prostule.

| MichaelJacksonDangerousFan a răspuns:

Sa o *** pe mata boule apropo se nume bothack.

| Al3xKID a răspuns (pentru MichaelJacksonDangerousFan):

Sa fac shuffle pe ****** ***** si sa ii detonez lu **** ***** cu 3 batoane de c4 si sa sara ******* pe moaca ta de labagist *****. Si se numeste pickup bot, am amflat distrusule.

| MichaelJacksonDangerousFan a răspuns:

Si nu trebuie sa injuri frate tu ai inceput primnu ori cum o sa ii spun la un utilizator expert.

| Al3xKID a răspuns (pentru MichaelJacksonDangerousFan):

Pai daca te bagi cu raspunsul gresit, stiind ca e gresit, te bagi ca musca in curu vacii.

| MichaelJacksonDangerousFan a răspuns:

Si nu trebuie sa ma faci prost.