| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste modul ala de la GTA SAN ANDREAS, in care poti sa tragi cu pistolul cu ambele maini? imi spuneti si cum sa-l download-ez si sa-l instalez? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Sal 234567alex.Modul se numeste Double Wield Weapons.Descarcal aici http://www.gtagaming.com/downloads/gta-san-andreas/weapon-mods/975.
Funda?

1 răspuns:
| Aron98 a răspuns:

Sall. Nu stiu daca poate fi descarcat, dar iti zic ca cu cat ragi mai mult cu o arma cu atat se perfectioneaza mai tare.