| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate cumpara Minecraft Java Edition pe cont Microsoft sau alta platforma serioasa? Nu prea am incredere in minecraft.net

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Hai ca esti culmea.
minecraft.net este singurul site de pe care poti cumpara mc si sa fii sigur 100% ca merge fata de g2a si etc. care au o mica sansa ca procesul de primirea a unei chei sa fie problematic din prima.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Ma refer ca as dori sa fie legat tot de contul Microsoft unde am Windows 10 Edition. Se poate?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, du-te, logheaza-te si cumpara.