| djt3bi a întrebat:

Cum se poate juca Mount and Blade Warband Multiplayer ziceti-mi va rog frumos pas cu pas ce trebuie facut.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Eu ma joc singleplayer de mult timp. Am incercat sa il fac multiplayer, nici cum nu a mers. Vei avea 2 erori : ori nu iti gaseste servere, ori iti zice Unable to connect. Cei din companie au probleme SI CU CEI CARE CUMPARA JOCUL. Unii din cei care il cumpara NU IL POT JUCA ONLINE. Sa fiu sincer, nu am crezut treaba asta si nu o cred nici acum. Daca nu il cumperi nu poti juca online. Eu l-am luat pe Steam odata pentru ca era gratis sa te joci 2 zile pe el. Mi-a mers multiplayer si te anunt ca nu e cine stie ce. Nu poti face campania. Sunt doar batalii si e foarte naspa pentru ca mai mereu te bat aia. Uneori se petrece in castele si te blocheaza aia. E foarte enervant, parerea mea ca multiplayer-ul e de ****. Daca vrei cumpara-l dar nu poti face campanie decat batalii plictisitoare. Mai misto e singleplayer decat multiplayer. Eu zic sa astepti pentru Mount and Blade 2. Probabil ai vazut ca se lanseaza pe site-ul lor. Sau daca te-ai plictisit de singleplayer poti lua moduri de pe site-ul lor. Exista si o sectiune unde sunt doar romani. In concluzie : Nu il poti juca multiplayer decat daca il cumperi. Dar repet nu isi merita banii doar pentru multiplayer. Daca vrei sa nu te plictisesti pe singleplayer, joaca-l cu moduri. Sper ca te-am lamurit. Funda? happy

| djt3bi explică (pentru RocKzZ):

Funda happy Mersi

1 răspuns: