| StopCardiak a întrebat:

Cum se sterge un video de pe YouTube? Raspuns URGENTTTTTTTTTTT

Răspuns Câştigător
| wolfman22 a răspuns:

Daca este videoclipul tau faci asa, te loghezi, te duci in susul pagine si vei vede in partea dreapta o fereastra dai pe ea, si se deschide o lista, dai pe manager video, dupa care iti apare o lista cu videoclipurile tale, bifezi casuta din dreptul videoclipului pe care il vrei sa il stregi, dupa ce ai bifat mai sus apare o fereastra pe care scrie actiuni, dai pe ea si o sa apara stergere! sper ca ai inteles, fundita?