| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sterge un video de pe YouTube?batting eyelashes
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexxx a răspuns:

Pai dupa ce te-ai logat o sa iti scrie sus in dreapta numele contulu

4 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

@Godz Da, dar alexx a raspuns inainte lui BlackButterfly si mi-am dat seama din ce mi-a spus alexxwinking

| TiMan a răspuns:

Ce? i-ai dat funda lui alexxx? i-ai fi putut da lui BlackButterfly ca macar a raspuns ceva mai coerent

| costelady00 a răspuns:

Intri in contul tau de pe yt ---> acount si cauti videoclipul il marchezi si apoi dai delede big grin

| BlackButterfly_3491 a răspuns:

Mergi la videoclipurile mele, il marchezi acolo in casuta, si stergi