| emilenescu a întrebat:

Cum sterg un album de pe facebook ( nu sa sterg fiecare poza pe rand si dupa aceea sa sterg albumul pentru ca am peste 60 de poze)

Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Dai click pe fotografii, apoi pe album(iti apar toate pozele) ai sus edit album, dai click si iti apare o fereastra, jos scrie edit photos si delete album.

1 răspuns:
| MadutzaB a răspuns:

Altfel nu poti.Trebuie sa urmezi pasii.Adica stergi pozele si dupa albumul.Inca nu au program de a sterge tot albumul cu poze.