| AziNoapte a întrebat:

Cum stiu daca PSP-ul meu este modat? Daca da cum imi bag jocuri pe el?(CSO)

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Daca e modat poti lua jocuri de pe net pentru psp, daca nu e nu poti.

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Pai iti dai seama daca este modat, daca iei un joc si il bagi in el si nu merge. (joc de pe net)

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Pai...din cate stiu eu, daca este modat, cand il deschizi ar trebui sa iti mai arate si alt ceva, un scris ceva, in afara de cele de PS3..si in plus, iti pui jocuri downloadate de pe internet.dar tu nu stii? adica..este PSPul tau!