| Adi3333 a întrebat:

Cum te faci invizibil pe tanki online? Funda.

2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Nu poti sa te faci invizibil doar sa iti alegi o vopsea rezistenta la cele mai intalnite arme de tine iei un tanc cat mai bun pentru ce vrei sa faci cu el ca furi steaguri sau stai la vanatoare... si succes

| mostwantedx a răspuns (pentru LittleBugsBunny):

Uite de aici poți să îți pui și 999999 cry și să pui toate armele și tancurile la M3: http://prohacksgames.com/tanki-online-hack-2014-free-tanki-online-crystals/ Eu pe ăsta l-am folosit și mi-am luat toate culorile și rico și vika m3