| David_David_1997_ZPwe a întrebat:

Cum trebuie sa incepi jocul Clash Royale de la inceput?

1 răspuns:
| Krolic112 a răspuns:

Hey, iti dau sfaturile mele care singur le-am facut,
1) uitete bine pe YouTube cum joaca
2)dupa ce ai ntrat in joaca citeste bine ce trebuie sa faci
3)joaca linistit fara sa te temi( daca perzi de la inceput nu te inerva sa stergi joaca, joaca incet gindeste bine)
4)nu pune toate cartile una dupa alta, ai pus 1 carte vezi ce face adversarul
5)nu cheltui gemurile pe deschiderea chesturilor, deoarece vin diferite testuri care vor costa gemuri multi, si sunt unele teste foarte slabe pentru acelea sa nu dai gemuri
6)daca esti intr-un clan nu dona tot ce vor ei, daca ai o carte care iti place foarte tare sau daca o ai in dec sa nu o donezi e foarte greu sa faci cartea care iti trebuie.
Iti spun cate feluri de carti sunt in clash royale:
tipuri level maxim
simple 13
rare 11
epice 8
legendare 5
Sper ca te-am ajutat