| Andrei_George_1995_b9pR a întrebat:

Cum vi se pare resident evil 6, Devil may Cry 5, Dead space 3 si Tomb raider 2013

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Am jucat numai Dead Space 3!
Ce pot sa spun e ca jocul e bun, are grafica buna tot, dar 1 si 2 au fost mai bune parerea mea!

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Resident evil 6 nu am avut ocazia sa il joc, devil may cray 5 e varza, grafica naspa, nasol jocul, dead space 3 foarte tarewinking nota 10 grafica si sunet perfect, jocul e genial, tomb raider foarte tarewinking grafica buna, gamaplay bun, povestea bunawinking