| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar cont de metin2ro pe server draco 80+ sa aiba P cel putin 3 dintre skiluri sa fie WAR pe mental lasati id vostru si ce cont aveti si va contactez eu (dau si funda).

2 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Ma smecher esti tu, am eu un cont de 72 cu 4 Skill P til dau cu 150 euro daca vrei da nu iti dau contul ca tu ma furi:_.

| Steets a răspuns:

Ma e war pe mental pe draco... si in plus lasa si tu un id ceva cum sa vb ca eu nu prea intru pe pc... sau poze un video sa l vad