| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar ITEME pe Metin2ro Server Sagitta.
Itemele sa fie echipament (papuci, colier, casca[ninja], suct, bratara, cercei, etc.)
Daca are cineva si pfn+9 cu pm Sau pc mare.
Dau funda cu cine fac un negot!
Daca sunt iteme multe (cam ce am spus eu, tot, cu pv, etc, sau ceva +9) dau un cont pe sagitta de lv 49 razboinic, corp, care este in V2!)
Daca mai aveti vreo armura ceva...sa fie de ninja!

2 răspunsuri:
| Cristi823 a răspuns:

Am pf am rib si fms +9 toate sunt pe server sagita si am lvl 78 daca vrei sa faci negot dau si coliere de abanos cercei de toate daca vrei da-mi fundbig grin

| ChrissTiNeL a răspuns:

Cumpar si eu iteme pe sagitta! dau funda big grin si 500-900 euro depinde de itemele voastre acum!
Rog seriozitate! Ma puteti contacta la : ego. just_kill@yahoo.com