| DePeNdEnTu a întrebat:

si sarbatori fericite.As vrea sa va intreb ce bonusuri trebuie pentru Ninja PVP(adica pentru duele) ca sa dau dmg mai mare ce bonusuri trebuie pe iteme ( coif,colier,cercei,bratara,scut, papuci, armura si arma)Cei care stiti precizati la toate itemele ce bns trebuie va roooog!

2 răspunsuri:
| Dau3DMoriHD a răspuns:

Salut! am si eu un ninja foarte tare, pe toate itemele baga urmatoarele:str, life energy, dex si daca e posibil si casteeng speed, la bonusul 2 jos baga tot dex si aparare inpotriva cuiva funda pliz

| DePeNdEnTu explică:

Mai multe raspunsuri?