| LordBolton a întrebat:

Daca am cumparat un CD cu Saints row The Third si fratele meu si-a facut cont pe Steam cu jocul asta primul, eu pot sa imi fac si sa il am (cont nou de Steam cu Saints row the third).

P.S - Mentionez ca intreb asta deoarece am incercat sa imi fac cont si nu am reusit sa am jocul (da am instalat CD)

Funda.

Răspuns Câştigător
| RobertKilleur a răspuns:

Nu merge. Daca vrei sa il joci pe steam il cumperi de acolo. Daca il ai pe CD il poti juca multiplayer in retea