| alex64 a întrebat:

Am cumparat DarkSiders2 pe si a trebuit sa imi fac cont pe Steam.M-am jucat ce m-am jucat si intr-o zi am vazut acolo Saints Row:The Third 3 days left.L-am instalat si acum am realizat ca acest joc pe Steam costa 25 de euro.Acum intrebarea estetonguelatesc ceva sau nu, din moment ca atunci cand l-am instalat mi-a dat ceva sa accept ca la toate jocurile?
P.S:Acolo unde scria 3 days left nu spunea ca e Free Game sau costa.Va rog ajumati-ma!

Răspuns Câştigător
| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

Acel joc (jocuri-oca o sa iti mai apara)este de fapt un fel de reclama te lasa sa joci acel joc 3 zile ca sa te poti convinge tu ca iti place si esti doritor sa il cumperi dupa 3 zile nu mai poti juca acel joc