| razvan96boss a întrebat:

Daca am placa video nvidia ge force 8400 gs 512 mb 2gb ram 2.2 ghz procesor dual core imi merge fifa 2011 sau 2010?

Răspuns Câştigător
| AdyKyuubi a răspuns:

Iti merge foarte bine stai linistit, eu am win7 si tot merge fifa 2011 la maxim pe placa de 512 mb 2gb ram si procesor 1.6 ghz dual core

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici daca ruleaza -->>> PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?". In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta!

| florin1979 a răspuns:

Placa de asta am si eu numai ca este de 256 mb deci mai slaba, 2 giga de ram am si eu si am un pentium 4 single core 3, 0Ghz. fifa 2010 merge foarte bine la rezolutie 1024*768 iar fifa 2011 la rezolutie 800*600 cu detalii medii. deci fii linistit, iti merge.

Răspuns utilizator avertizat