| llRotface a întrebat:

Daca am :
Procesor : inteler celerom 2.8 ghz
RAM : 1gb
Placa video : 1gb
Mi-ar rula macar pe minim Counter Strike-GO?

Răspuns Câştigător
| Selaru_Rarees_1996 a răspuns:

Depinde, ce cerinte de sistem are jocul, pe minim s.ar putea sa iti ruleze dar cu lag cu un gb ram abia iti ruleaza minecraftul... Am pc la fel ca al tau in afara de procesor... Deci raspunsul este nu, nu o sa iti mearga

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php
Astea sunt cerintele!

http://www.game-debate.com/....../index.php si aici ai comparatia intre procesorul tau si ce se cere la minim, din pacate core 2 duo ala e cu 637% mai bun decat al tau... la placa video sa zicem ca e acceptabil, la RAM e ok dar cu procesorul o duci destul de naspa!

| Sîrbu_Mihai_1985 a răspuns:

Buna! Scrii pe google cerinte de sistem counter strike-Go! Dai funda?

| FosiLA a răspuns:

In niciu-un caz. Abia iti ruleaza Mario laughing Schimba PC!