| UrsuletMicut a întrebat:

Daca am uitat email-ul ( sau numele avatarului)pe care am facut un cont pe IMVU si stiu parola pot sa imi aflu email-ul(numele avatarului)?

Răspuns Câştigător
| xWeasel a răspuns:

Atunci nu cred ca il poti recupera incearca sati amintesti emailul...

2 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Nu stiu daca poti dar incearca in istoricol de web, deschide firefox sau chrome sau alt browser si apasa ctrl+h si peacolo cauta emailul ca apare toate paginile pe care ai intrat, poate il gasesti funda big grin?

| UrsuletMicut explică (pentru xWeasel):

Eu am schimbat windows-ul si nu stiu ce sa fac pentru ca aveam fff credite pe el si multe haine.

| xWeasel a răspuns (pentru UrsuletMicut):

Atunci nu cred ca il poti recupera incearca sati amintesti emailul...