| Edi1479 a întrebat:

Dacă am un laptop Asus Intel®Core i3, 1.7 GHZ, 4 GB Ram, Intel® HD Graphics 4400, Free Dos îmi merge GTA 5, măcar la rezoluție low?

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Are 1.7 ghz, 4 rami si o placa video vai de mama ei, Deci nu o sa-ti mearga.

| CPAElites a răspuns:

O sa mearca cu toate setarile date pe low...cu ~20 fps-uri.

| Eric100 a răspuns:

Salut!
Eu am aceleasi component nuami ca eu am i3 4160 de 3, 6 ram 4gb si hd grapichs 4400 si daca joci pe low si 800x600 o sa ati mearga dar nuami ca cand intri in masina si mergi cu viteza o sa ai lag
Sper ca te-am ajutat!

| bogdan324 a răspuns:

La cum iti va merge jocul, jocul nu se va mai masura in fps, ca o sa ai un frame odata la 3-5 secunde

| Gonrax a răspuns:

Decât să-l joci în 10 fps, mai bine nu-l mai joci